Jdi na obsah Jdi na menu
 


60. výročí Mateřské školy Nerudova

 

60. výročí Mateřské školy, Třinec, Nerudova 313

Dne 15. 4. 2016 v odpoledních hodinách se konalo setkání zaměstnanců mateřské školy Nerudova 313, kteří pracovali v mateřské škole od roku 1956. Přesto, že ne všichni měli možnost se zúčastnit,  sešlo se 38 zaměstnanců bývalých i současných a 2 zástupci zřizovatele Města Třince, Ing. Michael Trojka za vedení města a Ing. Vladimíra Kacířová vedoucí odboru školství, kultury aucitelka.jpg tělovýchovy, aby oslavili  60. výročí mateřské školy.

 

Každodenní intenzivní a náročná práce vede občas k tomu, že nám jaksi zamlží paměť, ale okamžiky jako je tento nám slouží k tomu, abychom si vzpomínky na minulé roky práce oživili. Každý z nás si jistě nese celou řadu individuálních vzpomínek na prožité okamžiky, jednotlivé projekty, debaty s kolegy, společné úsilí při řešení problémů.

 

Když se setkáme s přáteli, často mluvíme o starých časech, vzpomínáme na báječné společné zážitky. Když vzpomínáme na minulost, býváme šťastní, a čím víc si o ní povídáme, tím šťastnější si připadáme. Možná právě proto starší lidé, tak rádi předávají ostatním své vzpomínky.

Ráda bych poděkovala všem zaměstnancům mateřské školy, jejichž společné úsilí vedlo k tomu, že jsme se spokojeným úsměvem mohli zavzpomínat na všechny lidičky, kteří doprovázeli a nadále doprovázejí děti na cestě k životu. Děkujeme také vedení Města, zaměstnancům ŠKaTv a rodičům, kteří se podílejí na klimatu MŠ. Všem patří dík za vše, co pro naši mateřskou školu udělali.

Zároveň srdečně zveme rodiče Mateřské školy, Třinec, Nerudova 313, abychom společně s nimi i jejich dětmi oslavili 60. výročí mateřské školy na zahradní slavnosti, dne 10. 5. 2016 od 15, 00 h.

ucitelka-ms.jpg